| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |
| Materiaal | Staal 45 |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Drukwaaier | 5Mpa |
| Drukwaaier | 2- 5MPa |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Materiaal | Staal 45 |
| Toepassing | Industrieel |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel |
| Drukwaaier | 2- 5MPa |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Materiaal | Staal 45 |
| Drukwaaier | 2- 5MPa |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Materiaal | Staal 45 |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Drukwaaier | 2- 5MPa |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Toepassing | Industrieel |
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -70°C aan +300°C |
|---|---|
| Materiaal | 45 staal |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Spanningswaarde | 220V - 600V |
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
| Vervaardiging | Sscore |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Isolatiemateriaal | Glas |
|---|---|
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
| Vervaardiging | Sscore |
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| isolerende eigenschap | 5000MΩ |
|---|---|
| Toepassing | Elektromateriaal |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Spanning | 220 V |
| Huidig | 30A-300A |
| Temperatuurbereik | -70°C~+300°C |
|---|---|
| Materiaal | 45Steel |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Huidig | 10A - 30A |
| Voltageclassificatie | 72 V tot 810 V |