| Huidig | 30A |
|---|---|
| Verbinding | Schroef. |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Toepassing | Elektromateriaal |
| isolerende eigenschap | 5000MΩ |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Montage-type | Opzettende schroef |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Materiaal | Staal 45 |
| Temperatuurclassificatie | -70°C aan 300°C. |
| Hoge isolatieprestaties | Statische test bij 500VDC, isolatie groter dan 10000MΩ |
|---|---|
| Hoge het verzegelen prestaties | 4MPa lekt niet |
| Weerstand tegen hoge spanning | ≥4000VAC, lekkage huidige ≤0.5mA |
| Corrosieweerstand | Verwijs naar de zoute nevel standaardgb/t2423.17, die het niveau van 8 kan bereiken of hierboven |
| Bestand tegen divers koelmiddel en koelmiddelenolie | R114a, het koelmiddel van R410a, van R22 en Co2- |
| Huidig | 300A |
|---|---|
| isolerende eigenschap | 5000MΩ |
| Oppervlakte | nikkelplateren |
| Verbinding | Schroef. |
| Toepassing | Elektromateriaal |
| Isolatiemateriaal | Glas |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Vervaardiging | Sscore |
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
| Materiaal | Staal 45 |
| Drukwaaier | 2- 5MPa |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Materiaal | Staal 45 |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
|---|---|
| Voltageclassificatie | 220V - 600V |
| Materiaal | Staal 45 |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
| Materiaal | Staal 45 |
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Hoge isolatieprestaties | Statische test bij 500VDC, isolatie groter dan 10000MΩ |
|---|---|
| Hoge het verzegelen prestaties | 4MPa lekt niet |
| Weerstand tegen hoge spanning | ≥4000VAC, lekkage huidige ≤0.5mA |
| Corrosieweerstand | Verwijs naar de zoute nevel standaardgb/t2423.17, die het niveau van 8 kan bereiken of hierboven |
| Bestand tegen divers koelmiddel en koelmiddelenolie | R114a, het koelmiddel van R410a, van R22 en Co2- |
| Drukwaaier | 2- 5MPa |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel |
| Materiaal | Staal 45 |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |