| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70°C tot 300°C |
| Montagetype | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Nominale spanning | 600V |
| Materiaal | 45 staal |
| Dimensions | Length: 26mm, Diameter: 16mm |
|---|---|
| Application | Electrical Feedthrough In Hermetic Environments |
| Insulation Material | Glass |
| Mounting Options | Flange, Threaded, Or Weldable |
| Operating Temperature | -165°C To 85°C |
| Mounting Style | Through Hole |
|---|---|
| Voltage Rating | 500 V |
| Pressurerating | Up To 5000 Psi |
| Operatingtemperaturerange | -55°C To 200°C |
| Terminal Type | Single Seal |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |
| Huidige Classificatie | 30A |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |
| Materiaal | Staal 45 |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Drukwaaier | 5Mpa |
| Toepassing | Industrieel |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 30A |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |
| Voltageclassificatie | 220V - 600V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Materiaal | Staal 45 |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
| Voltageclassificatie | 220V - 600V |
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
|---|---|
| Materiaal | Staal 45 |
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Voltageclassificatie | 220V - 600V |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Manufacturer | SSCore |
|---|---|
| Core Column | M4 |
| Leakage Rate | 1x10^-9 Cc/sec |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Connector Size | 1/4 Inch |