| Geschatte Stroom | 30A |
|---|---|
| Nominale spanning | 600V |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Staal 45 |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 300°C |
| Isolatiemateriaal | Glas |
|---|---|
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
| Vervaardiging | Sscore |
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Vervaardiging | Sscore |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Materiaal | Staal 45 |
| Voltageclassificatie | 220V - 600V |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Dielectric Strength | 500VAC |
|---|---|
| Insulationmaterial | PVC |
| Certifications | RoHS |
| Operation Current | 25A |
| Currentrating | 30A |
| Voltage Rating | 250V |
|---|---|
| Working Press | 3.0MPa |
| Burst Test | 5.0MPa |
| Temperature Range | -55°C To +125°C |
| Dielectric Withstanding Voltage | 1500V AC |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Contactplateren | Electroless Nikkel |
| Montage-type | Opzettende schroef |
| Temperatuurclassificatie | -70°C aan 300°C. |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Huidige rating | tot 10A |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 20J |
| Certificeringen | UL, RoHS, BEREIK |
| Dielectrische sterkte | 3500 VAC |
| Weerstand tegen hoge spanning | ≥2000VAC, lekkage huidige ≤0.5mA |
| Temperature Range | -40°C To 120°C |
|---|---|
| Current | 10A |
| Insulator | 1000MΩ@1000VDC |
| Voltage | 220V |
| Number Of Terminals | 2 |
| Compatibility | EV Charging Stations |
|---|---|
| Material | Hermetic Seal |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Number Of Contacts | 3 |
| Leak Test | 4MPa N2 Pressure No Leak |
|---|---|
| Hermeticity Level | Helium Leak Tested |
| Manufacturer | SSCore |
| Termination Style | Solder |
| Withstanding Voltage | 500V AC/Minute |