| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
|---|---|
| Voltageclassificatie | 108V-1000V |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Huidige Classificatie | 30A |
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
|---|---|
| Schakelaarreeks | EV |
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
| Montage-type | stroomloos vernikkelen |
| Huidige Classificatie | 25A |
| Huidige Classificatie | 30A |
|---|---|
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Voltageclassificatie | 108V-1000V |
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Huidige Classificatie | 20A |
| Voltageclassificatie | 600V |
|---|---|
| Type aansluiting | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Huidige Classificatie | 20A |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Toepasselijk voltage | 12-24V |
| Voltageclassificatie | 600V |
|---|---|
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Huidige Classificatie | 20A-30A |
| Werkende Temperatuurwaaier | -70°C aan +300°C |
| Nominale spanning | 12V-24V |
| Huidige Classificatie | 30A |
|---|---|
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Spanningsverhouding0Vng | 108V-1000V |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
| Huidige Classificatie | 20A |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Hoge isolatieprestaties | Statische test bij 500VDC, isolatie groter dan 5000MΩ |
|---|---|
| Hoge het verzegelen prestaties | 2.5MPa lekt niet |
| Weerstand tegen hoge spanning | ≥2000VAC, lekkage huidige ≤0.5mA |
| Corrosieweerstand | Verwijs naar de zoute nevel standaardgb/t2423.17, die het niveau van 8 kan bereiken of hierboven |
| Bestand tegen divers koelmiddel en koelmiddelenolie | R114a, het koelmiddel van R410a, van R22 en Co2- |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Spanning | 500V |
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
| Toepasselijk voltage | 12v - 24v |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |