| Huidige Classificatie | 30A |
|---|---|
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Spanningsverhouding0Vng | 108V-1000V |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Termination Style | Solder Cup |
|---|---|
| Insulation Resistance | 10^12Ω |
| Gender | Male/Female |
| Mounting Style | Flange Mount |
| Connector Shell Material | Stainless Steel |
| Terminationstyle | Crimp |
|---|---|
| Body Materials | 304 STAINLESS STEEL |
| Application | Aerospace, Military, Medical Devices |
| Voltagerating | 500V |
| Productname | Hermetic Seal Connectors |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Temperatuurbepaling | -70°C aan 300°C. |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Materiaal | Staal 45 |
| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Mounting Type | Mounting Screw |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Core column | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Temperatuurbepaling | -70°C aan 300°C. |
| Fabrikant | Sscore |
| Productnaam | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Temperatuurbepaling | -70°C aan 300°C. |
|---|---|
| Contactplating | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Productnaam | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Montage-type | Opzettende schroef |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Lichaam | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Isolatieweerstand | 500MΩ@100VDC |
| lekproef | 1.5 MPa met N2, geen lekken |
| PIN-code | 4J50 legering |
| Lichaam | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| lekproef | 1.5 MPa met N2, geen lekken |
| Isolatieweerstand | 100MΩ@1000VDC |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Productnaam | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Productnaam | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Vervaardiging | Sscore |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |