| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
|---|---|
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Voltageclassificatie | 220V - 600V |
| Vervaardiging | Sscore |
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
|---|---|
| Materiaal | Staal 45 |
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Voltageclassificatie | 220V - 600V |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Verzegelingsmethode | Glas naar metaal |
|---|---|
| Standaardspanning | 1000 VAC |
| Hoge het verzegelen prestaties | 4.0MPa geen lekken |
| Kernkolom | M4 |
| Aanwijzing van de aansluiting | Recht. |
| High Sealing Performance | 2.0MPa Does Not Leak |
|---|---|
| Manufacturer | SSCore |
| Mounting Type | Mounting Screw |
| Insulation Material | PTFE/Teflon |
| Connector Shell Material | Stainless Steel |
| Connector Configuration | Male Or Female |
|---|---|
| Insulator Resistance | 100MΩ@500VDC |
| Leakage Rate | 1x10^-9 Cc/sec |
| Material | Stainless Steel |
| Hermeticity | Greater Than 1x10^-9 Atm Cc/sec |
| Type aansluiting | Doorvoer |
|---|---|
| Contactmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Huismateriaal | van roestvrij staal |
| Draadmeter | 20-28 AWG |
| Aanwijzing van de aansluiting | Rechte, Rechte hoek |
| Temperature Range | -55°C To 200°C |
|---|---|
| Connector Configuration | Male Or Female |
| Connector Type | Single Or Multi-Pin |
| Insulator Resistance | 100MΩ@1000VDC |
| Gender | Male/Female |
| Insulation Resistance | Greater Than 10^14 Ohms |
|---|---|
| Leakage Rate | 1x10^-9 Cc/sec He |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Leak Rate | Less Than 1x10^-9 Cc/sec He |
| Mounting Options | Flange, Threaded, Or Weldable |
| Contact Termination | Crimp/Solder |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Glass Materials | ELAN #48 |
| Pin Materials | 4J50 |
| Insulation Resistance | 10^12 Ohms |
| Manufacturer | SSCore |
|---|---|
| Mounting Thread Size | 1/4-28 |
| Wire Gauge | 20-28 AWG |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |