| Temperatuurbepaling | -70°C aan 300°C. |
|---|---|
| Materiaal | Staal 45 |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Montage-type | Opzettende schroef |
| Contactplating | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactplating | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Vervaardiging | Sscore |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Materiaal | Staal 45 |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Lichaam | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| lekproef | 1.5 MPa met N2, geen lekken |
| Isolatieweerstand | 100MΩ@1000VDC |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Productnaam | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Materiaal | Staal 45 |
| Contactplateren | Electroless Nikkel |
| Vervaardiging | Sscore |
| Contactplating | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Materiaal | Staal 45 |
| Temperatuurbepaling | -70°C aan 300°C. |
| Productnaam | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Montage-type | Opzettende schroef |
| Contactplating | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| lekproef | 22 MPa met N2, geen lekken |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Isolatieweerstand | 100MΩ@500VDC |
| Montage-type | Opzettende schroef |
|---|---|
| Vervaardiging | Sscore |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Contactplateren | Electroless Nikkel |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Contactplateren | Electroless Nikkel |
| Montage-type | Opzettende schroef |
| Temperatuurclassificatie | -70°C aan 300°C. |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Contactplateren | Electroless Nikkel |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
|---|---|
| Contactplateren | Electroless Nikkel |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Materiaal | Staal 45 |
| Temperatuurclassificatie | -70°C aan 300°C. |