| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
|---|---|
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Standaardspanning | 12V-540V |
| Montage-type | het paneel zet op |
| Vervaardiging | Sscore |
|---|---|
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Schakelaarreeks | EV |
| Montage-type | het paneel zet op |
| Standaardspanning | 12V-540V |
| Standaardspanning | 12V-540V |
|---|---|
| Schakelaarreeks | EV |
| Huidige rating | 20A |
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
| Vervaardiging | Sscore |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Schakelaarreeks | EV |
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Montage-type | het paneel zet op |
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
|---|---|
| Schakelaarreeks | EV |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Vervaardiging | Sscore |
| Montage-type | Montage van het paneel |
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
|---|---|
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Vervaardiging | Sscore |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Werktemperatuur | -40℃~+150℃ |
| Werktemperatuur | -40℃~+150℃ |
|---|---|
| Schakelaarreeks | EV |
| Huidige rating | 20A |
| Montage-type | Montage van het paneel |
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Connector Type | Hermetic |
|---|---|
| Application | Electric Vehicle Charging, Industrial EV Infrastructure |
| Leak Test | 4.0MPa N2 Pressure No Leak |
| Productname | Hermetic EV Connector |
| Type | Electric Vehicle Connector |
| Nickel Plated | THICKNESS 3~6μm |
|---|---|
| Type | Electric Vehicle Connector |
| Impact Resistance | ≥200N |
| Product Temperature Range | -40°C To 125°C |
| Sleeve Colour | Green |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Schakelaarreeks | EV |
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Vervaardiging | Sscore |
| Standaardspanning | 12V-540V |