| Naam | Hermetisch Gezichtsglas |
|---|---|
| Type verbinding | Met schroefdraad, geflensd |
| Draadspecificatie | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Materiaal | staal 1215 |
| Ontwerp | Glas aan Metaalverbinding |
| Naam | Hermetisch Gezichtsglas |
|---|---|
| Draadspecificatie | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Maximale druk | 6MPa - 10MPa |
| Ontwerp | Glas aan Metaalverbinding |
| Materiaal | staal 1215 |
| Ontwerp | Glas aan Metaalverbinding |
|---|---|
| Draadspecificatie | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Type verbinding | Met schroefdraad, geflensd |
| Maximale druk | 6MPa - 10MPa |
| Naam | Hermetisch Gezichtsglas |
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
| Materiaal | Staal 45 |
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Voltageclassificatie | 220V - 600V |
|---|---|
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Stylus van de connector | Opzettende schroef |
| Oppervlaktebehandeling | Electroless Nikkel |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 100A - 300A |
| Vervaardiging | Sscore |
| Werktemperatuur | -70°C aan +300°C |
| Isolatiemateriaal | Glas |
| Pin | 4J28 |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Insulator | 1000MΩ@1000VDC |
| Tab | SPCC |
| Temperature Range | -40°C To 120°C |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |
|---|---|
| Type | Compressor Terminals |
| Compatibility | Universal |
| Current Rating | 50A/MAX |
| Model | Terminals |
| Insulator Test | 1000MΩ@500VDC |
|---|---|
| Type | Compressor Terminals |
| Number Of Terminals | 3 |
| Compatibility | Universal |
| Finish | NICKE PLATED |
| Number Of Terminals | 3 |
|---|---|
| Pin | SUH446 WITH COPPER CORED, RATIO 2:1 |
| Current Rating | 50A/MAX |
| Compatibility | Universal |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |