| Vervaardiging | Sscore |
|---|---|
| Lichaam | 304 roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | 100MΩ@500VDC |
| Pinnetje | 4J50 legering |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| O-RING | Ø8.5X1.8 |
|---|---|
| Temperaturerange | -40°C To 125°C |
| Nickel Plating | 2-5um |
| Number Of Contacts | Single |
| Insulator Resistance | 1000MΩ@750VDC |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ |
|---|---|
| Voltageclassificatie | 1000V |
| Materiaal | Staal 45 |
| effectweerstand | 200N |
| Huidige Classificatie | 20A-30A |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Voltageclassificatie | 1000V |
| Zoute Nevelweerstand | 48 uur Het roestige gebied < 5% |
| effectweerstand | 200N |
| Diëlektrische Sterkte | 3500 VAC |
| Contactplating | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Vervaardiging | Sscore |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Materiaal | Staal 45 |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Vervaardiging | Sscore |
|---|---|
| Contactplating | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| lekproef | 22 MPa met N2, geen lekken |
| Isolatieweerstand | 100MΩ@500VDC |
| Lichaam | 304 roestvrij staal |
| Zoute Nevelweerstand | 48 uur Het roestige gebied < 5% |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 1000MΩ |
| effectweerstand | 200N |
| Materiaal | Staal 45 |
| Huidige Classificatie | 20A-30A |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 20A-30A |
| Voltageclassificatie | 1000V |
| Temperatuurclassificatie | -70°C - 300°C |
| effectweerstand | 200N |
| Termination Style | Solder |
|---|---|
| Leak Test | 22MPa WITH N2, NO LEAK |
| Temperature Range | -55°C To +200°C |
| Pin Materials | ALLOY 52 |
| Insulation Material | Glass Or Ceramic |
| Temperature Range | -200°C To 450°C |
|---|---|
| Insulator Resistance | 500MΩ@100VDC |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Insulation Resistance | 10^10 Ohms |
| Applications | High Pressure And High Vacuum Environments |