| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Contactplateren | Electroless Nikkel |
| Temperatuurclassificatie | -70°C aan 300°C. |
| Montage-type | Opzettende schroef |
| Vervaardiging | Sscore |
| Werktemperatuur | -40 °C ~ + 150 °C |
|---|---|
| Certificeringen | UL, RoHS, BEREIK |
| Openingsspanning | 18~32VDC |
| Dikte | 3 tot en met 5 μm |
| Huidige rating | 30-40A |
| Huidige rating | tot 10A |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 20J |
| Certificeringen | UL, RoHS, BEREIK |
| Dielectrische sterkte | 3500 VAC |
| Weerstand tegen hoge spanning | ≥2000VAC, lekkage huidige ≤0.5mA |
| Burst Test | 5.0MPa |
|---|---|
| Thickness | 1-5μm |
| Installation Iron Shell | 304 Stainless Steel |
| Type | Terminal |
| Working Current | 35A MAX |
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70℃ aan 300℃ |
| Toepassing | Industrieel |
| Materiaal | Staal 45 |
| Standaardspanning | 12V-540V |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ min |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40 °C ~ + 150 °C |
| Beëindigingsstijl | Soldeer |
| Werkspanning | Verwijderingsinstallaties |
| Huidige rating | 5A |
| Brandweerstand | UL94V-0 |
|---|---|
| Dielectrische sterkte | 3500 VAC |
| Schokbestendigheid | 20J |
| Certificeringen | UL, RoHS, BEREIK |
| Weerstand tegen hoge spanning | ≥2000VAC, lekkage huidige ≤0.5mA |
| Salt Spray Resistance | 48h The Rusted Area < 5% |
|---|---|
| Voltage Rating | Up To 600V |
| Package Quantity | 1000 |
| Insulation Resistance | 5000MΩ Min |
| Material | Stainless Steel |
| High Sealing Performance | 4.0MPa Does Not Leak |
|---|---|
| Package Type | Bulk |
| Flame Resistance | UL94V-0 |
| Openration Voltage | 18~32VDC |
| Contact Resistance | 10mΩ |
| Pins Materials | SUH446 STAINLESS STEEL |
|---|---|
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Applicable Voltage | 12-24V |
| Fnish | NICKEL PLATED , THICKNESS 2~5μm |
| Ceramic Materials | 95% AL2O3 |