| Geschatte Stroom | 30A |
|---|---|
| Nominale spanning | 600V |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Staal 45 |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 300°C |
| Isolatie | 1000M @ 1000VDC |
|---|---|
| Stroom | 25A - 30A |
| Materiaal | 45Steel |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Temperatuurbereik | -40℃~+150℃ |
| Kernkolom | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Contactplateren | Electroless Nikkel |
| Montage-type | Opzettende schroef |
| Vervaardiging | Sscore |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Huidig | 10A - 30A |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70°C~+300°C |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | 45Steel |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Huidig | 10A - 30A |
| Materiaal | 45Steel |
| Temperatuurbereik | -70°C~+300°C |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Isolatie | 1000M @ 1000VDC |
|---|---|
| Stroom | 25A - 30A |
| Spelden materiaal | SUH446 roestvrij staal |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| TAB-materiaal | HELD GROOT GROOLDEN STEEL T=0,8 mm |
| Plate Materials | SAPH440 |
|---|---|
| Ceramic Materials | 95% AL2O3 |
| Fnish | NICKEL PLATED , THICKNESS 2~5μm |
| Pins | SUH446 STAINLESS STEEL |
| Current | 25-30A |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 300°C |
|---|---|
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Geschatte Stroom | 30A |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Nominale spanning | 600V |
| Materiaal | Staal 45 |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 30A |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 300°C |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Nominale spanning | 600V |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70°C tot 300°C |
| Montagetype | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Nominale spanning | 600V |
| Materiaal | 45 staal |