| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
| Huidige Classificatie | 20A |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | 45Steel |
|---|---|
| Huidig | 10A - 30A |
| Temperatuurbereik | -70°C~+300°C |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Voltageclassificatie | 72 V tot 810 V |
| Glass | ELA 48# |
|---|---|
| Connection Type | Terminal Fixation-bolts |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Temperature Rating | Up To 125°C |
| Compatibility | EV Charging Stations |
| Terminationstyle | Crimp |
|---|---|
| Body Materials | 304 STAINLESS STEEL |
| Application | Aerospace, Military, Medical Devices |
| Voltagerating | 500V |
| Productname | Hermetic Seal Connectors |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | Glas en Ceramisch |
| Naam van het product | Hermetische EV-Schakelaar |
| Voltageclassificatie | 12V-540V |
| Huidige Classificatie | 20A |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 300°C |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 30A |
| Oppervlaktebehandeling | stroomloos vernikkelen |
| Materiaal | Staal 45 |
| Montage-type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Type aansluiting | Hermetisch |
|---|---|
| Lichaam | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Isolatieweerstand | 500MΩ@100VDC |
| lekproef | 1.5 MPa met N2, geen lekken |
| PIN-code | 4J50 legering |
| High Voltage Resistance | ≥3000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
|---|---|
| Glass Materials | ELAN #48 |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 1000VDC |
| Product Temperature Range | -40°C To 125°C |
| Connector Style | Terminal Fixation-bolts |
| Vervaardiging | Sscore |
|---|---|
| Temperatuurbepaling | -70°C aan 300°C. |
| Type aansluiting | Hermetisch |
| Contactplating | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Naam van het product | Hermetische Feedthrough Schakelaars |
| Thickness | 3~5 μm |
|---|---|
| Product Material | Hermetic Material |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 1000VDC |
| High Voltage Resistance | ≥3000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
| Maximum Current | 30A |